Dětské pěvecké soutěže 2019

Nabízíme seznam míst, kde se v průběhu jara a začátku léta konají soutěže dětských zpěváků lidových písní. Pokud pořádáte soutěž a nenašli jste ji v tomto výčtu, pošlete nám informaci na marketa.lukesova@nulk.cz foto: Miroslav Novotný

Zobrazit více

16. 3. 2019 Svatobořice-Mistřín: Dětská pěvecká soutěž J. Měchury (Slovácko)

Jihomoravský kraj, postupová soutěž pro Děti a píseň Slovácka Svatobořice-Mistřín, region: Kyjovsko Kulturní dům, začátek v 15 hodin, foto: VASVA foto Václav Švaňhal 👏 Postupující děti z Dětské pěvecké soutěže Jaromíra Měchury ve Svatobořicích-Mistříně (sobota 16. března): 🌞 Kategorie 10-15 let: Karolína Řiháková, Svatobořice-Mistřín Adam Tomeček, Ratíškovice Barbora Zlámalová, Hovorany

Zobrazit více

17. 3. 2019: Ždánice: Zpěváček Hanáckého Slovácka (Slovácko)

Jihomoravský kraj, postupová soutěž pro Děti a píseň Slovácka Ždánice, region: Hanácké Slovácko Kulturní dům Ždánice, začátek 14:00 (foto: archiv folklorního souboru Ždáničánek) 👏 Postupující děti ze Zpěváčka Hanáckého Slovácka ve Ždánicích (neděle 17. března): 🌞 Kategorie 10-15 let: Dorota Brůčková, Velké Bílovice Natálie Potěšilová, Nenkovice Zuzana Mullerová, Lovčice Magdalena

Zobrazit více

23. 3. 2019 Mikulov: Mikulovský zpěváček (Slovácko)

Jihomoravský kraj, postupová soutěž pro Děti a píseň Slovácka Mikulov, region: Mikulovsko Městské kino Mikulov, začátek 14:00 (foto: archiv akce Mikulovský zpěváček) Celkové výsledky MIKULOVSKÉHO ZPĚVÁČKA 2019 1. KATEGORIE 1. MÍSTO – Viola Svačinová ze Sedlece+ postup do region.kola                      

Zobrazit více

23. 3. 2019 Jihlava: Zpěváček (Horácko)

Kraj Vysočina, postupová soutěž pro české zemské kolo soutěže Zpěváček Jihlava, Základní umělecká škola

Zobrazit více

24. 3. 2019: Kyjov: Vyletěla holubička (Slovácko)

Jihomoravský kraj, postupová soutěž pro Děti a píseň Slovácka Kyjov, region: Kyjovsko Dům kultury Kyjov, začátek 10:00 (foto: archiv souboru Kyjovánek) Děti do deseti let postupují do soutěže Zpěváček Slovácka do deseti let

Zobrazit více

24. 3. 2019 Starý Poddvorov: Zpěváčci Podluží (Slovácko)

Jihomoravský kraj, postupová soutěž pro Děti a píseň Slovácka Starý Poddvorov, region: Podluží Kulturní dům Starý Poddvorov, začátek 14:00 (foto: www.jiznislovacko.cz) Postupující ze Starého Poddvorova ze soutěže Zpěváčci Podluží: 1. místo Alžběta Bařinová 2. místo Pavlína Tomčalová, Štěpán Bařina 3. místo Karolína Tomčalová, Vít Přibil čestné uznání poroty: Iva Pospíšilová

Zobrazit více

24. 3. 2019 Velká nad Veličkou: Horňácký zpěváček (Slovácko)

Jihomoravský kraj, postupová soutěž pro Děti a píseň Slovácka Velká nad Veličkou, region: Horňácko Dům kultury Velká nad Veličkou, začátek 15:00 (foto: archiv Kulturní dům Velká nad Veličkou) 1. kategorie do 10 let: Ocenění bez udání pořadí – Jakub Maňák, Jaromír Šácha, Michaela Kadubcová 2. kategorie s postupem: Ocenění bez

Zobrazit více

30. 3. 2019 Uherský Brod: Zazpívej, slavíčku (Slovácko)

Jihomoravský kraj, postupová soutěž pro Děti a píseň Slovácka Uherský Brod, region: Brodsko, Hradišťsko, Kopanice, Zálesí, Zlínsko) Dům kultury Uherský Brod, začátek 15:00 (foto: archiv facebook: Folklorní akademie) Děti do deseti let postupují do soutěže Zpěváček Slovácka do deseti let

Zobrazit více

30. 3. 2019 Teplá: Zpěváček Karlovarska

Karlovarský kraj, postupová soutěž pro české zemské kolo soutěže Zpěváček Teplá, region: širší Karlovarsko

Zobrazit více